NetNewsWire

NetNewsWire dla Mac

Kompletny czytnik wiadomości RSS

NetNewsWire to program wyświetlający najnowsze wpisy z subskrybowanych przez użytkownika stron. Dzięki technologii RSS pozwala śledzić zmiany na witrynach internetowych, bez potrzeby ich odwiedzania.Aby zacząć korzystać z programu należy w... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość personalizacji
  • Prędkość działania
  • Synchronizacja z Google Reader

Wady

  • Zdarzają się błędy z wyświetlaniem polskich znaków

Doskonały
9

NetNewsWire to program wyświetlający najnowsze wpisy z subskrybowanych przez użytkownika stron. Dzięki technologii RSS pozwala śledzić zmiany na witrynach internetowych, bez potrzeby ich odwiedzania.

Aby zacząć korzystać z programu należy w przeglądarce internetowej ustawić NetNewsWire jako domyślny czytnik wiadomości. Od tej pory kliknięcie charakterystycznej pomarańczowej ikonki RSS będzie powodowało subskrybowanie danej strony w czytniku. Program może synchronizować nasze subskrypcje z usługą Google Reader. Dzięki temu będą one dostępne na każdym komputerze podłączony do Internetu.

Można wybrać czy program ma ściągać same tytuły, nagłówki, czy kawałki tekstu. Jeśli jakiś artykuł nas zainteresuje, po kliknięciu otwiera się on w oknie NetNewsWire, bez potrzeby uruchamiania przeglądarki internetowej. Subskrybowane kanały RSS - tak zwane "feedy" - można dowolnie organizować i zaliczać do grup. Personalizować daje się także ich wygląd oraz częstotliwość z jaką są aktualizowane.

NetNewsWire to program dzięki któremu będziesz zawsze na bieżąco. Sprawi, że najświeższe wiadomości same znajdą drogę na Twoje biurko.

Najczęściej pobierane Magazyny i gazety na mac

NetNewsWire

Download

NetNewsWire 3.3.2

Opinie użytkowników o NetNewsWire

Sponsorowany×